Naše další aktivity

U Panáčků v Rajhradě Vám nabízíme prostor pro společné setkávání dětí, rodičů, prarodičů i celých rodin. Vytváříme pro Vás místo pro seberealizaci, komunikaci a vzájemnou interakci. Přejeme si, abyste u nás aktivně a rádi trávili volný čas. Proto pořádáme různorodé aktivity a to v podobě např. Cvičení pro maminky s dětmi, příměstské tábory, tématické akce jako podzimní dílničky či Mikuláš. Také se u nás můžete občas těšit na divadelní představení. Nezapomínáme ani na důležitost navrácení se do pracovního procesu a proto nabízíme také hlídání dětí v dětské skupině.

Cvičení pro maminky s dětmi

Vzhledem k současné situaci a absence prostoru, který není možný oddělit, musíme letošní cvičení odložit. Věříme, že se vše postupně vrátí do normálu a my se budeme opět potkávat na našem oblíbeném cvičení.

Cvičení pro maminky s dětmi znamená 45 minut plných básniček, písniček, kolových tanců, bubnování a dalších aktivit, při kterém se Vaše děti nejen rozhýbou, ale také se naučí spoustu nového a potkají nové kamarády. Maminky a tatínci se také seznámí s rodiči stejně starých dětí, budou si moci popovídat o problémech, které řeší, ale zejména si odpočinout a trochu se i ocenit!

Cvičíme pravidelně na Městečku 9 s tetou Nelou Mátlovou, která se těší na všechny děti, maminky, tatínky či babičky.

Příměstské tábory

Příměstské tábory mají za sebou již pátou sezónu. O velkých prázdninách jsme pro děti připravili krásné příměstské tábory a všichni jsme si je moc užili. Navštivte naši fotogalerii táborů zde.

V současné době pro Vás připravujeme aktuální informace na další sezónu příměstských táborů. Na Vás i všechny Vaše děti se bude těšit Magda a další tety :).