eu

Pomáháme mámám a tátům v jejich úsilí o funkční skloubení péče o rodinu a děti, vlastní seberozvoj i uplatnění ve společnosti.

Každý den s úsměvem a vstřícností vítáme děti a rodiče. Každý den s nimi plně komunikujeme. Již od roku 2015, kdy zapsaný spolek Nebuď sama otevřel první dětskou skupinu Panáčci, usilujeme o respektující přístup domácího zázemí. Věnujeme pozornost všem prožitkům a zážitkům dětí, vnímáme jejich zájmy a potřeby.

Stejnou péči věnujeme tetám a chůvám. Záleží nám na jejich zdravém a laskavém přístupu k dětem a zároveň vítáme jejich svébytnou náturu a talent, který mohou využívat pro práci s dětmi i obohacení celého týmu.

Mgr. Magdaléna Panáčková

ředitelka 

573

spokojených dětí

7

dětských skupin

17

příměstských táborů

35

zaměstnaných žen

Jsme dynamický, pozitivně naladěný tým. Jsou pro nás důležité přátelské vztahy a otevřená komunikace, zároveň společně usilujeme o poskytování vysoce profesionálních služeb – Vám a Vašim dětem. Již od roku 201ř vytváříme pracovní zázemí vysoké kvality. Jsme rádi, že můžeme mnoha ženám umožnit růst lidsky i profesně a věnovat se tomu, v čem jsou opravdu dobré. Naše tety však vybíráme s pečlivostí – je pro nás důležitý jejich pozitivní přístup a schopnost respektující komunikace k dětem, ochota učit se nové věci a být aktivní. Všechny naše tety – chůvy splňují základní požadavky pro práci v dětské skupině a dále se vzdělávají.

Náš tým - seznamte se

Mgr. Magdaléna Panáčková

ředitelka

Teta Magda se ředitelkou dětských skupin Panáčci stala pozvolna – jako máma na rodičovské založila spolek Nebuď sama, který se původně věnoval převážně cvičení maminek s dětmi a podporoval tak osamocené rodiče. O tok později (2015) vzniklo rodinné centrum s první dětskou skupinou. Další následovaly díky velkému zájmu rodičů a Magdině pracovitosti.

Teď vede Magda tým 15 tet, řídí projekty, zajišťuje finance a komunikuje s rodiči. 

Magda je vystudovaná hudební vědkyně a pedagožka estetické výchovy pro střední školy, máma tří úžasných synů a oddaná manželka.

Ing. Eliška Husáková

zástupkyně ředitelky

Teta Eliška se v dětských kolektivech pohybuje jako vedoucí či instruktorka od svých 15ti let. V Panáčcích působí jako zástupkyně ředitelky i teta, v letních měsících vede dětské tábory.

Eliška je máma dvou synů, se kterými si užívá pobyty v přírodě, výlety za památkami, lyžování nebo kino.

Gabriela Pospíšilíková

koordinátorka DS Rajhrad - Městečko

Gábina již 3 rokem pracuje v dětské skupině Panáčci jako koordinátorka, chůva a vedoucí příměstských táborů. Gábina se ráda učí novým věcem, práce s dětmi ji naplňuje a baví.

Gábina miluje svou rodinu, ráda s nimi tráví čas v přírodě, u vody, na kole. Její motto je: “V jednoduchosti je síla.”

Jana Petrášová

babi Jana

Babička Jana pracuje u Panáčků jako chůva, především v Tuřanech a Šlapanicích. Za dětmi chodí pravidelně, stará se o jejich pohodlí, o pitný režim, stravu.

Jana má tři dcery, kterým se věnovala na plný úvazek mnoho let, a teď si užívá šesti vnoučků.

Babička Jana miluje cvičení v posilovně, výlety po Česku spojená s poznáváním poutních míst a četbu.

Mgr. Jana Kelblová

koordinátorka DS Lidická

Bc. Iva Karmasinová, Dis.

koordinátorka DS Tuřany

Marie Janků

koordinátorka DS Šlapanice

Jarmila Fialová

koordinátorka DS Rajhrad - Odbojářů

Bc. Marie Dočkalová

koordinátorka DS Holasice

Lucie Vorlová

koordinátorka DS Hajany

Bára Ungrová

administrativa

Bára zastává pozici administrativní – vyřizuje vaše přihlášky, odpovídá na vaše dotazy apod.

Jana Valentová

účetní

Jana s vámi komunikuje ohledně plateb a stará se o účetnictví celé organizace.

Přidejte se do našeho týmu

Stanovy