Hajany

U nás se děti budou smát, budou špinavé od bláta, mokré od sněhu a opálené od slunce.​

Logo OPZ barevné

Dětská skupina Panáčci v Hajanech u Brna je vznikla v roce 2020 a zázemím je jí dvoupatrový rodinný dům s velkou zahradou, ovocnými stromy a herními prvky. Dům se nachází na klidném místě daleko od hlavní silnice. Děti si mohou hrát na louce, pěstovat bylinky, v létě si užívat bazénku i mnoha vycházek po okolí.

S dětmi pracuje tým kvalifikovaných tet, které dětem připravují pestré aktivity i zajišťují pravidelný harmonogram dne. Děti tvoří, tancují, chodí na procházky, jdou vedeny k samostatnosti i mají spoustu času na volnou hru s kamarády. Dětská skupina v Hajanech dětem také nabízí možnost logopedie a angličtiny.

Během roku mají děti možnost zažít canisterapii, divadlo, bubnování, návštěvu kouzelníka nebo řádění ve skákacím hradu. Rodiče jsou vítáni ať už na besídkách či opékání buřtů.

Jak to u nás chodí

Otevírací doba

PO - ČT 7:00 - 16:30

PÁ 7:00 – 16:00

Počet dětí

24 dětí

Věk dětí

1 - 6 let

Zaměření

Tvoření, volná hra, pobyt venku, říkanky, cvičení, výlety.

Naše ceny

Plná docházka

DS Hajany
5500
  • 20 dnů v měsíci

Částečná docházka

DS Hajany
4800
  • 16 dnů v měsíci
Oblíbené

Částečná docházka

DS Hajany
4300
  • 12 dnů v měsíci
Oblíbené

Částečná docházka

DS Hajany
3900
  • 8 dnů v měsíci

Kdo s dětmi pracuje

Lucie Vorlová

koordinátorka skupiny a teta

Práce v dětské skupině Hajanech je pro Lucii splněným snem – přináší jí radost, učí se novým věcem, ráda děti podporuje v získávání nových dovedností a těší ji úspěchy dětí. Lucie je sama maminkou dvou dětí a rodina je pro ni to nejdůležitější. Lucie také jezdí ráda na kole, sportuje, sleduje filmy nebo odpočívá na zahradě.

Michaela Marková

teta

Teta Míša získávala zkušenosti s dětmi v zahraničí (Velká Británie, USA), kde i díky narození své dceři objevila vášeň děti učit. 

Míša hovoří skvěle anglicky, studovala počítačové technologie, je ale i umělecká visážistka.

Lucie Samiová

teta

Lucii to k dětem táhlo vždy a proto si vybrala práci v dětské skupině. S dětmi nejraději tvoří výtvarné výrobky, při kterých děti zapojí svou fantazii, ráda je bere na procházky na čerstvý vzduch a rozhýbává jejich ručky a nožky při nejrůznějších hrách, básničkách a písničkách. Lucie má rodinu, se kterou ji baví jezdit na kole, chodit plavat a cestovat.

Jak se děti stravují

Stravu zajišťujeme dovozem obědů od externího dodavatele Rozvoz FiLii. Svačinky dováží Rozvoz FiLii, nebo si je připravujeme sami (v tom případě se svačinky tepelně neupravují). Dopolední svačinka je podávána mezi 9:15 – 9:30, kdy si společně sedneme a s chutí jíme. Oběd podáváme mezi 11:30 – 12:00. Druhá svačinka je podávána po spaní cca ve 14:30. Součástí každodenní stravy je ovoce či zelenina. Pitný režim je samozřejmostí.

Důležité dokumenty

Evidenční list
Smlouva s rodiči
Potvrzení o pracovněprávním vztahu
Potvrzení o studiu či rekvalifikaci
GDPR – souhlas rodičů dítěte
Souhlas zákonného zástupce
Dotazník o dítěti
Zmocnění pro předávání dítěte jiné osobě
GDPR – souhlas dalších osob
Vnitřní pravidla
Plán výchovy a péče
Monitorovací list

Chcete své dítě přihlásit?

Vyplněním tohoto formuláře se přihlašujete do pořadníku dětských skupin Panáčci. Po vyplnění a odeslání tohoto dotazníku Vás budeme do 14 dnů kontaktovat ohledně volných kapacit v našich zařízeních a domluvy na prohlídku vámi vybrané dětské skupiny. Pokud je kapacita naplněna, ozveme se Vám v případě, že se uvolní místo a to na základě kritérií pro přijetí.

1. kolo přihlášek se uzavírá 31.5., 2. kolo přihlášek se uzavírá 15.8. a dále děti přijímáme kdykoliv během roku, pokud máme volná místa.

2. Ozveme se Vám

Na základě naší komunikace Vás v případě volného místa pro Vaše dítě vyzveme k vyplnění evidenčního listu. Ten slouží jako závazné potvrzení přijetí Vašeho dítěte do dětské skupiny Panáčci.

Máte u nás dítě již přihlášené?

Všechny potřebné informace naleznete zde.

Spojte se s námi

Dětská skupina Hajany je projekt podpořen z Operačního programu Zaměstnanost a je evidován pod registračním číslem CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_111/0014243. Díky projektu je v provozu dětská skupina pro veřejnost podle zákona č.247/2014 Sb. pro 24 dětí. Projekt je realizován v období do 30.6.2020 na adrese Hajany č.p. 203.

Logo OPZ barevné

Poskytovatel:
Institut pro regionální spolupráci, o.p.s.
Starobrněnská 690/20, 602 00 Brno
IČ: 26657341, DIČ: CZ26657341