Rajhrad - Rozhraní

Naše nová dětská skupina. Podrobné informace doplníme již brzy.

Kdo s dětmi pracuje

Bc. Marie Dočkalová

koordinátorka skupiny a teta Marie

Přestože Marie vystudovala Specializaci v pedagogice pro střední školy, v dětské skupině Panáčci práci s těmi nejmenšími miluje a stále se od nich učí nové věci.

Marie pracovala dva roky v rodinném centru v Brně – Líšni, je maminkou Marka, se kterým, stejně jako s dětmi ze skupiny, chodí ráda do přírody, hrabe se v hlíně a poznává jeho svět a možnosti.

Darina Vedralová

teta Darča

Darinu práce s dětmi zajímala už od útlého dětství a považuje ji nejen za své poslání, ale je pro ni zároveň i koníčkem. Absolvovala kurz asistenta pedagoga. Během studia absolvovala praxi v mateřských školkách i na základní škole.

Darina je pozitivně naladěný člověk. Svůj volný čas tráví nejraději s rodinou a procházkami se psem.

Michaela Nezmeškalová

teta Míša

Michaela je absolventkou střední zdravotnické školy, má 3 děti, kterým se věnuje se stejnou radostí a zájmem jako dětem v dětské skupině u Panáčků. S dětmi zpívá, hraje si, ráda s nimi chodí do přírody a bere je na výlety, společně tvoří a zpívají.

Žaneta Halamková

teta Žaneta

Žaneta vystudovala střední školu se zaměřením na sociální činnost. Práci s dětmi miluje a už během studia nabrala mnoho zkušeností a praxe. Žaneta absolvovala též kurz pro chůvy v dětských skupinách a kurz první pomoci.

Mezi její koníčky patří procházky po přírodě a čtení.